GALVANO KAPLAMA TESİSLERİ ÜRETİMİ

Eplas A.Ş Yüzey İşlem Teknolojileri ve Galvano Sistemleri Konusunda Uzman ve Tüm Dünyaya Üretim Yapan Lider Bir Kuruluştur.

GALVANO KAPLAMA TESİSLERİ ÜRETİMİ

Eplas A.Ş Yüzey İşlem Teknolojileri ve Galvano Sistemleri Konusunda Uzman ve Tüm Dünyaya Üretim Yapan Lider Bir Kuruluştur.

Eplas

ANA ÜRETİM ALANLARIMIZ

KATAFOREZ KAPLAMA TESİSLERİ

Katodik nitelikte; özel reçine ve kimyasal formülasyonlar içeren; su bazlı, arıtma sorunu yaratmayan, yangın olasılığının çok daha az olduğu üstün kaliteli, stabil ve ekonomik bir boya/ kaplama uygulamasıdır.

Detaylı Bilgi

GALVANO KAPLAMA TESİSLERİ

Ülkemizde Galvanoteknik kaplama ya da Galvano olarak adlandırılan sistem kısaca bir Elektroliz işlemidir. Elektroliz: Redresörler vasıtasıyla, çözelti içerisinde ki kimyasal bileşiklerin bileşenlerinden ayrıştırılmasıdır.

Detaylı Bilgi

ELOKSAL KAPLAMA TESİSLERİ

Alüminyum alaşımlı ürünleri, özel formülüze edilmiş kimyasallarla oksitleyerek; istenilen kaplama kalınlığı ve sertliğinin; anodik bir film tabakasıyla oluşturması işlemine Eloksal Kaplama diyoruz..

Detaylı Bilgi

FOSFAT KAPLAMA TESİSLERİ

Demir fosfat, Çinko fosfat, Mangan Fosfat Kaplama Tesisleri; standart , sürdürülebilir kalite, verimlilik istenilen ve kapasite beklentileri yüksek olan işletmelerin öncelikli tercih ettiği sistemlerdir.

Detaylı Bilgi

ATIK GAZ ASPİRASYON SİSTEMLERİ

Yüzey İşlem Tesisleri, Agresif asitler ve bazik karakterli, hatta kloro- flora hidrokarbon türevlerinin de kullanıldığı bir çok farklı kimyasal ürünlerin en konsantre hallerini barındıran özel sistemlerdir.

Detaylı Bilgi

ÖZEL İMALATLAR

Yüzey İşlem sistemleri binlerce alt bileşenlerden oluşan muazzam büyüklükteki endüstriyel alt ve üstyapıyı içinde barındıran ve farklı parametreler, detaylar zincirinden oluşan büyük bir sistemler bütünüdür.

Detaylı Bilgi

İŞ VE MESLEK ETİĞİ KURALLARIMIZ

Tüm çabamız; ana faaliyet konularımızın içerisinde yer alan; Yüzey İşlem Teknolojileri sektörü içerisinde ki çalışmalarımızda, etik kurallara sıkı sıkıya bağlı model ve örnek bir firma olmaktır.

Bu anlamda, değerli bulduğumuz başarılı Sosyal Sorumluluk Projeleri içerisinde de yer alarak; müşterilerimizle birlikte tüm hukuki ve yönetmeliklere uyumlu, kaliteli bir iş yapma üslubumuz vardır.

Meslektaşlarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte şüpheden uzak, güvenli bir sistem kurmayı amaçlıyoruz.

Detay Bilgi
EPLAS

DEVAM EDEN PROJELERİMİZ

EPLAS

BAŞLICA PROJELERİMİZ

VİDEOLAR

© 2021 Eplas Makina San. Tic. A.ş.
Design Zersoft